Logo - SZKOŁA PŁYWANIA PŁYWACZEK.
Zajęcia VIP

Zajęcia VIP

Zajęcia VIP to profesjonalne i elastyczne zajęcia indywidualne, podczas których sam zdecydujesz czego chcesz się uczyć. Dedykowane są dla osób ceniących sobie indywidualne podejście i wysoki komfort podczas każdej sesji. Na zajęciach VIP wykorzystujemy tylko najlepsze i sprawdzone metody z poszczególnych dziedzin. Ponadto nasz zespół trenerów na bieżąco przygotowuje autorskie programy dla Państwa indywidualnych potrzeb.

Dla kogo zajęcia VIP

Zajęcia VIP to idealne rozwiązanie dla ludzi zajętych pracą oraz innymi obowiązkami. Ilość godzin tygodniowo, tematyka zajęć zależą wyłącznie od Ciebie. Program, profil, stopień zaawansowania zostaną dostosowane do Twoich potrzeb i celów określanych na podstawie rozmowy lub w razie potrzeby testu.

Zajęcia prowadzone są przez dyplomowanych trenerów i instruktorów, którzy z pasją dąża do perfekcji. Nasi specjaliści na zajęciach wykorzystują wiedzę z zakresu fizjologii i biochemia wysiłku fizycznego, wprowadzają nowoczesne metody treningu. W zależności od potrzeb przeprowadzają odpowiednie testy sprawnościowe lub wydolnościowe. Pomagają i doradzają w sprawach nowoczesnych i zdrowych zasad odżywiania.

Specjaliści nasi posiadają również dodatkowe uprawnienia w zakresie sportu, turystyki i rekreacji: instruktor narciarstwa, ratownik WOPR, płetwonurek, żeglarz jachtowy, sternik motorowodny, instruktor lekkiejatletyki, instruktor triathlonu, instruktor piłki nożnej, instruktor piłki ręcznej, instruktor piłki koszykowej.

Zajęcia VIP prowadzone są na różnych (basenach), pływalniach - adresy poniżej:

PŁYWALNIA GDYNIA - CHYLONIA Zespół Szkół Nr 3 ul. Gospodarska 1. Godziny zajęć do uzgodnienia z trenerem Szkoły Pływania "PŁYWACZEK".

PŁYWALNIA GDYNIA - KARWINY Zespół Szkół Nr 10 ul. Staffa 10. Godziny zajęć do uzgodnienia z trenerem.

PŁYWALNIA KOSAKOWO Gimnazjum w Kosakowie ul. Żeromskiego 11. Godziny zajęć do uzgodnienia z trenerem.

Istnieje możliwość prowadzenia zajęc na dowolnej pływalni, jednak tylko w miarę możliwości i dostępności trenera Szkoły Pływania "PŁYWACZEK".

Bezinwazyjne testy wysiłkowe VIP

Istnieje możliwość zamówienia bezinwazyjnych testów wysiłkowych. Do pływania - test na pływalni, do biegania i kolarstwa - test w terenie na świeżym powietrzu, na rowerze w warunkach ruchu drogowego.

Treningi pływackie Gdynia
Pływackie plany treningowe Gdynia

Plany treningowe VIP

Dla chętnych pragnących realizować samodzielnie, we własnym zakresie treningi możemy zaplanować i przygotować indywidualne, profesjonalne pływacke plany treningowe.

Zapisy na nowy semestr

Zapisy na nowy semestr telefonicznie: kom. 502 066 762 lub 502 316 278. Także drogą mailową:
Przy zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko uczestnika zajęć, rok urodzenia, stopień zaawansowania w pływaniu. Nie zapomnij przynieść wypełnionej KARTY ZGŁOSZENIA.

Obozy dla dzieci - adres.

Zajęcia VIP

To forma treningu, na której trener, instruktor szkoli uczestnika "sam na sam". Zajęcia w wodzie prowdzone są na torach ogólnodostępnych.

Koszty zajęć VIP

160 zł / 45 min. plus bilet wstępu na każde wejście na pływalnię. Terminy oraz pływalnia do uzgodnienia z trenerem.


KONTAKTtel.: +48 502 066 762
tel.: +48 502 316 278
SZKOŁA PŁYWANIA "PŁYWACZEK"

ul. Robotnicza 13
81-180 Gdynia


NUMER KONTAKLUB SPORTOWO REKREACYJNY
TOPACTIVE


ING BANK ŚLĄSKI
60 1050 1764 1000 0023 2909 5851